Baloniki reklamowe – jakie najlepiej sprawdzą się do dekoracji sali?

Baloniki reklamowe
Baloniki reklamowe

Na rynku spotkać można się z różnego rodzaju balonami. Do wyboru są modele w kształcie zwierząt, popularnych postaci z bajek, cyfr, liter, serc czy gwiazdek. Różnić mogą się one od siebie także wielkością. Standardowo waha się ona od 9 do 12 cali, lecz spotkać można się również z większymi modelami. W sklepach dostępne są baloniki zarówno gumowe, jak i foliowe, które wypełnić można helem lub powietrzem. To doskonały pomysł na dekorację sali podczas eventu firmowego czy wydarzeń takich, jak wesele lub urodziny. Balony bardzo często wykorzystywane są w charakterze rekwizytu do reklam czy sesji zdjęciowych.Chcąc ozdobić sufit na sali, sięgnąć można po baloniki reklamowe gumowe oraz foliowe. Najlepiej do tego celu sprawdzi się pierwsza wersja wypełniona helem i udekorowana wstążką w wybranym kolorze. Ostatni z elementów, poza walorami estetycznymi, ma również. za zadanie utrzymać balon w stosownej pozycji przez długi czas. Modele foliowe są znacznie droższe, a co więcej – końcowy efekt może być w tym przypadku zupełnie inny niż planowaliśmy. Kupując balony nie warto sugerować się wymiarem produktu na opakowaniu. Zawsze warto kupić ich nieco więcej niż planowaliśmy tak, by stworzona dekoracja prezentowała się w pełni efektownie.

Baloniki reklamowe różnić mogą się od siebie także kolorem. Jeżeli chcemy umieścić na nich logo marki, warto zdawać sobie sprawę z faktu, iż jeżeli jest ono ciemne, najkorzystniej prezentować będzie się na jasnym tle i na odwrót. Jeśli chodzi o optymalną kolorystykę dla dekoracji sufitu, najlepiej dopasować ją do barw, jakie dominują w pozostałych dekoracjach. Bardzo efektownie prezentować będą się balony czarne udekorowane srebrną wstążką lub białe ze wstążką w kolorze złotym. Dobre rozwiązanie do wysokich pomieszczeń stanowić będą produkty w wersji XXL. Organizując przyjęcie dla dzieci, najlepiej postawić na wielobarwne balony z wizerunkami postaci z popularnych bajek.

Jeżeli potrzebne są nam Baloniki reklamowe w większej ilości, najlepszym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w specjalną butlę , która pozwoli na szybkie i wygodne nadmuchanie nawet kilkuset sztuk.